به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، با حکم رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور حجت الاسلام جواد جلالی» به عنوان سرپرست جدید کانون‌های مساجد کرمانشاه منصوب شد. وی سوابق تحصیلی و کارنامه پرباری دارد که شامل کارشناسی فقه و حقوق از مدرسه عالی شهید مطهری، دانش آموخته فقه […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، با حکم رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور حجت الاسلام جواد جلالی» به عنوان سرپرست جدید کانون‌های مساجد کرمانشاه منصوب شد.

وی سوابق تحصیلی و کارنامه پرباری دارد که شامل کارشناسی فقه و حقوق از مدرسه عالی شهید مطهری، دانش آموخته فقه و اصول سطوح ۲ و سه از حوزه علمیه قم، دانش آموخته خارج فقه و اصول و تفسیر، دانش آموخته سطح ۳ عرفان و حکمت با گرایش اجتماعی، افزون بر بیست سال اقدام پژوهشی و تحقیق و مطالعه و نظریه پردازی در امر تعلیم و تربیت است.

تأسیس مجتمع مطالعاتی، آموزشی رویش‌های انقلاب اسلامی قم با سابقه بالغ بر ۱۰ سال و راه اندازی دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای قم متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی نیز از جمله سوابق درخشان ایشان است.

گفتنی است سرپرست جدید ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، پیش از این در سمت دستیار و مشاور استاندار در امور تربیتی استاندار کرمانشاه مشغول به فعالیت بود.