به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی صبح دوشنبه به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح ۲۳۸۹ واحد مسکونی واحد مسکونی استان قم وارد شهر مقدس قم شد. وی در بدو ورود به شهر مقدس قم در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) حضور […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی صبح دوشنبه به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح ۲۳۸۹ واحد مسکونی واحد مسکونی استان قم وارد شهر مقدس قم شد.

وی در بدو ورود به شهر مقدس قم در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) حضور یافت با اهدا شاخه‌های گل به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم ادای احترام کرد.

واگذاری زمین روستایی و کلنگ زنی ساخت واحدهای ویلایی در سایت طایقان و بازدید از پروژه در دست احداث کنارگذر شهید سلیمانی قم، بازدید از سایت ۵۶۰ هکتاری طرح نهضت ملی مسکن استان از جمله برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی به قم است.

زیارت بارگاه کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)، آغاز عملیات اجرایی ساخت واحدهای ویلایی مسکن در سایت طایقان، شرکت در جلسه شورای مسکن استان و دیدار با نخبگان و دانشجویان از جمله برنامه سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان قم است.