محمد پور تیموری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی، ۷۰ نفر از عوامل راهداری قم با ۶۰ دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین راهداری، در جهت تأمین ایمنی راه‌های استان در تلاش هستند. وی ابراز داشت: بلیط‌ها به سمت مرزهای کشور در پایانه مرکزی […]

محمد پور تیموری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی، ۷۰ نفر از عوامل راهداری قم با ۶۰ دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین راهداری، در جهت تأمین ایمنی راه‌های استان در تلاش هستند.

وی ابراز داشت: بلیط‌ها به سمت مرزهای کشور در پایانه مرکزی کوثر به صورت روزانه فروخته می‌شود و این امر در راستای پیگیری از ایجاد بازار سیاه و سوءاستفاده‌های احتمالی مؤثر است.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قم، گفت: تعداد ۱۲۰ دستگاه اتوبوس برون‌شهری استان قم، به منظور نقل و انتقال مسافران اربعین حسینی به مرزهای سه گانه ایران با عراق در نظر گرفته شده است.

وی عنوان داشت: چندین دستگاه انواع ماشین آلات اداره کل راهداری استان قم به مرز مهران اعزام شده است تا بتوانند خدمات بیشتری به زائران اربعین حسینی بدهند.