به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر جمعه در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی واحدهای صنعتی استان قم اظهار داشت: از استاندار جدید قم برای پیشبرد امور حمایت می‌کنیم و از دولت نیز می‌خواهیم که از استاندار قم که به اتفاق آرای اعضای هیئت دولت […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر جمعه در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی واحدهای صنعتی استان قم اظهار داشت: از استاندار جدید قم برای پیشبرد امور حمایت می‌کنیم و از دولت نیز می‌خواهیم که از استاندار قم که به اتفاق آرای اعضای هیئت دولت به این مسئولیت انتخاب شدند حمایت کنند.

امیرآبادی با بیان اینکه قم اولین استان سبز کشور است گفت: تمام روستاهای بالای بیست خانوار ما به جز یک روستا به نام اسماعیل آباد در منطقه کهک گاز رسانی شدند و امید است روزی برسد که همه روستاهای قم گاز داشته باشند.

وی گفت: صنعت در زمینه رشد و توسعه کشور بسیار اثر بخش است و بخشی از مراجعات تولیدکنندگان در شهرک‌های صنعتی استان قم نیز موضوع گاز بوده که با بهره برداری از این پروژه نیاز آنان مرتفع خواهد شد.

نماینده قم در خانه ملت گفت: همه روستاهای قم امروز برق دارند و مشکل برق در هیچ جای قم وجود ندارد، هر چند که ممکن است در برخی نقاط افت ولتاژ داشته باشیم که این اقدامات زیرساختی به برکت انقلاب اسلامی صورت گرفته است.

امیرآبادی ابراز داشت: قبل و اوایل انقلاب اسلامی پزشکانی از کشورهای دیگر به ایران می‌آمدند اما امروز علارغم همه محدودیت‌ها و تحریم‌های ایجاد شده از سوی دشمنان، در بخش‌های مختلف به موفقیت‌های رسیده ایم.