به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، بزرگ‌ترین سفره حضرت رقیه (س) همزمان با شب شهادت مظلومانه سه ساله حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در قم گسترده می‌شود. این برنامه همزمان با نقاط مختلف داخل و خارج از کشور و همچون سال‌های گذشته با حضور دختران ۳ تا ۷ سال روز دوشنبه […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، بزرگ‌ترین سفره حضرت رقیه (س) همزمان با شب شهادت مظلومانه سه ساله حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در قم گسترده می‌شود.

این برنامه همزمان با نقاط مختلف داخل و خارج از کشور و همچون سال‌های گذشته با حضور دختران ۳ تا ۷ سال روز دوشنبه هفته جاری ۳۰ مردادماه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در قم اجرا می‌شود.

این سفره بیش از ۱۰۰ متر در میدان آستانه حرم حضرت فاطمه معصومه (س) و مقابل مسجد امام حسن عسکری (ع) گسترده می‌شود و بر همین اساس، دختران با سربندهای یا رقیه کنار سفره نشسته و به عزاداری پرداختند.

شعرخوانی، سخنرانی و مداحی مداحان اهل‌بیت (ع) نیز از برنامه‌های این مراسم است.

اجتماع بزرگ سه ساله‌های کربلا در حرم حضرت معصومه (س)

همچنین اجتماع بزرگ سه ساله‌های کربلا ویژه دختران سه ساله به همراه مادران همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (س) در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

اجتماع بزرگ سه ساله‌های کربلا سه شنبه ۳۱ مرداد از ساعت ۱۶ با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین مؤمنی و مداحی سیدرضا تحویلدار در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار خواهد شد.