به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، زهرا بیات ظهر یکشنبه در پایان مجمع انتخاباتی هیئت والیبال استان قم که روز یکشنبه برگزار شد به عنوان رئیس جدید هیأت والیبال استان انتخاب شد تا تنها بانوی رئیس هیأت در قم باشد. زهرا بیات در این مجمع با کسب ۱۳ رأی توانست […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، زهرا بیات ظهر یکشنبه در پایان مجمع انتخاباتی هیئت والیبال استان قم که روز یکشنبه برگزار شد به عنوان رئیس جدید هیأت والیبال استان انتخاب شد تا تنها بانوی رئیس هیأت در قم باشد.

زهرا بیات در این مجمع با کسب ۱۳ رأی توانست به مدت چهار سال سکان هدایت هیأت والیبال استان قم را عهده دار شود.

مجمع انتخاباتی هیأت والیبال استان قم با حضور محمدرضا داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون و ابراهیم سانی خانی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد که پس از انصراف مجید براتی از ۴ کاندیدا، بیات توانست با ۱۳ رأی از مجموع ۲۱ رأی، به عنوان رئیس جدید هیأت والیبال استان قم انتخاب شود.

این‌انتخابات در دو دور برگزار شد و در دور اول علی بهلولی با ۸ رأی و زهرا بیات با ۱۰ رأی در بین سه کاندید توانستند به دور دوم برسند و در نهایت زهرا بیات با ۱۳ رأی رئیس هیأت والیبال شد.

این مجمع انتخاباتی در سالن اجتماعات شهید عزیززادگان اداره کل ورزش و جوانان استان قم پیش از ظهر روز یکشنبه ۲۲ مردادماه سال ۱۴۰۲ به انجام رسید.