محمد جواد متقیان نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و توزیع سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس در رشته‌های تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی در کشور آذربایجان برگزار می‌شود و هادی غرباقی از تیراندازان جوان قمی راهی این رقابت‌ها می‌شود. رئیس هیئت تیراندازی استان قم افزود: این رقابت‌ها از ۲۵ مرداد […]

محمد جواد متقیان نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و توزیع سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس در رشته‌های تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی در کشور آذربایجان برگزار می‌شود و هادی غرباقی از تیراندازان جوان قمی راهی این رقابت‌ها می‌شود.

رئیس هیئت تیراندازی استان قم افزود: این رقابت‌ها از ۲۵ مرداد با حضور هادی غرباقی ملی‌پوش تیراندازی قم در کشور آذربایجان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: تیم ملی ایران با ۲۲ تیرانداز شنبه ۲۱ مرداد برای این منظور در حالی راهی باکو می‌شود که پیش از این هانیه رستمیان در تپانچه ۲۵ متر از مسابقات قهرمانی جهان در مصر صاحب اولین سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس شده است.

وی گفت: غرباقی در تفنگ بادی ۱۰ متر نماینده ایران در این رقابت‌ها است و قمی‌ها امیدوارند این تیرانداز با تجربه و پرافتخار، با درخشش در این دوره از رقابت‌های جهانی یک شگفتی بزرگ رقم بزند.