به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد طباطبایی شامگاه دوشنبه با حضور در جمع عزاداران حسینی محرم هیئت خادم الرضا (ع) در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: چند شبی است که در هیئت‌های مختلف قم حضور پیدا می‌کنیم و بحمدالله می‌بینیم که مردممان واقعاً سنگ تمام […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد طباطبایی شامگاه دوشنبه با حضور در جمع عزاداران حسینی محرم هیئت خادم الرضا (ع) در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: چند شبی است که در هیئت‌های مختلف قم حضور پیدا می‌کنیم و بحمدالله می‌بینیم که مردممان واقعاً سنگ تمام گذاشته اند.

وی افزود: این عشق و ارادتی که مردم عزیزمان در قم و حتی در تمام ایران به اهل بیت علیهم السلام دارند، واقعاً بی نظیر است.

سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم ادامع داد: در این شرایط سخت مالی و اقتصادی واقعاً مردم با تمام جان برای تعظیم شعائر و احترام به امام حسین علیه السلام و واقعه عاشورا پای کار آمده اند و هر کجا که می‌رویم عزاداری و برنامه برقرار است.

وی بیان داشت: با وجود این شرایط، هرشب حدود حداقل صد هزار وعده غذا در قم در هیئت‌ها طبخ و توزیع می‌شود و این به برکت و عنایت اهل بیت است.

حجت الاسلام والسلمین طباطبایی با بیان اینکه یکی از هیئات تأثیر گذار شهر هیئت خادم الرضا علیه السلام گفت: این هیئت از هیئت‌های تأثیرگذار است و مانند هر سال جوانان پرشور را می‌بینیم و کاملاً مشخص است که تجربیات سال‌های گذشته به کار گرفته شده و کار به صورت حرفه ای در حال انجام است.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در بزرگداشت مناسبت‌های مذهبی همچون نیمه شعبان، غدیر و… گفت: ان شاءالله نتیجه این حضور برای مردم قم برکت بیشتر به زندگی‌ها و کم شدن مشکلات خواهد بود.