مدیرعامل گروه ساختمانی ایرابن از آغاز مراحل اجرایی کلان پروژه باغ آپارتمان چهارباغ در ایرابن خبر داد و با اشاره به مشخصات فنی و اجرایی این پروژه گفت: این پروژه 230 واحدی برای نخستین بار در استان، در یکی از بهترین مناطق پردیسان و در مجاورت خانه مهندس طراحی و در مراحل آغازین عملیات اجرایی است.

محمد حسین میرزائی امروز در جمع خبرنگاران  از سابقه ورود هیئت مدیره گروه ساختمانی ایرابن به صنعت ساختمان از سال ۱۳۸۱ خبرداد و گفت در راستای ارائه خدمات طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی در سال ۱۳۹۰ شرکت با نام نیارش گستر در استان یزد به ثبت رسید. در سال ۱۳۹۱ گرید انبوه سازی از وزارت راه و شهرسازی را دریافت نمود و اقدام به ساخت پروژه های مختلف در بافت تاریخی و جدید استان یزد نمود.

وی افزود این شرکت، مجری دو پروژه شاخص و بسیار پرطرفدار در قالب واحدهای همسایگی در بافت تاریخی یزد از منظر ارتقای سطح کیفیت زندگی بوده است.

رویکرد کیفیت محور به صنعت ساختمان در ایرابن

مدیرعامل گروه ایرابن به افتتاح شعبه استان قم این گروه در سال ۹۷ اشاره کرد و افزود: ایرابن فعالیت های خود در استان را با نگاه ویژه به طراحی و اجرای پروژه هایی با سطح کیفی بالا و با استانداردهای خاص  آغاز نمود.
وی یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران این مجموعه را اجرای ساختمان هایی برای زندگی بهتر مردم معرفی نمود و گفت: یکی از آسیب های انبوه سازی و پروژه های ساختمانی در شهر قم عدم توجه کافی به کیفیت است و افزود: در همین راستا در سال ۱۴۰۰ تصمیم گرفتیم تا فعالیت‌های شرکت را در راستای احداث پروژه های کیفی در شهر قم توسعه دهیم و با ثبت برند ایرابن در سال ۱۴۰۱، فصلی نو در فعالیت های فنی و مهندسی شرکت رقم خورد.

پایگاه خبری دورشهر قم

آرامش و اطمینان ارزش های فراموش شده در صنعت ساختمان

وی با تاکید بر اینکه ایجاد آرامش و اطمینان در صنعت ساختمان ارزشهای اصلی ایرابن هستند گفت در سال های اخیر اعتماد مردم به صنعت ساختمان کاهش یافته است به همین دلیل ما رسالت خود را تحقق این ارزش ها و ایجاد حس آرامش و اطمینان در صنعت ساختمان تعریف کردیم .
 
طراحی و اجرای اولین باغ آپارتمان استان قم

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طراحی کلان پروژه باغ آپارتمان چهارباغ در شرکت ایرابن، مشخصات فنی و اجرایی این پروژه را مورد توجه قرار داد و گفت: این پروژه ۲۳۰ واحدی در یکی از بهترین مناطق پردیسان  و برای نخستین بار در استان، در مجاورت خانه مهندس طراحی و آماده اجرا شده است.

مهندس میرزائی ادامه داد: ساخت باغ آپارتمان ها برای داشتن مزیت خانه های ویلایی است و با همین رویکرد توجه به خواست ها و نیازهایی که ریشه در حواس انسان دارد همچون حس معنویت، حس امنیت، حس دلبازی فضا، حس غرور، حس شادی و نشاط و… از جمله اهداف اصلی پروژه است و در این راستا امکاناتی همچون حیاط های آپارتمانی، سونا و جکوزی های اختصاصی، مسیر تندرستی، ۳ هزار مترمربع باغ مرکزی، روف گاردن، سالن تشریفات برای میهمانی ها، خانه بازی کودک، سالن گیمینگ، سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزی چیلر فنکوئل و ضمانت ۵ ساله تعمیر و نگهداری برای کل ساختمان در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر اینکه برای رعایت کیفیت زندگی در این پروژه شرکت ایرابن در پنج سال ابتدایی بهره برداری پروژه، تعمیر و نگهداری ساختمان را خود بر عهده می گیرد اظهار کرد: متراژ واحدهای این پروژه از ۱۱۰ مترمربع تا ۲۵۰ مترمربع است و ویژگی خاص این پروژه این است که واحدهای آپارتمان به صورت ویلایی آپارتمانی با تراس گاردن های بزرگ طراحی شده است.

مدیرعامل گروه ساختمانی ایرابن با بیان اینکه طراحی و اجرای این پروژه با گردهم آمدن بهترین تیم فنی و مهندسی و اجرایی انجام شده است بیان کرد: یکی از دغدغه های مردم در خرید واحدهای آپارتمانی این است که در هر طبقه چند واحد در مجاورت آنها قرار دارد و در راستای رفع همین دغدغه، طراحی پروژه در طبقات به صورتی انجام شده که واحدها کاملا حس تک واحدی بودن را بدهند.

وی اضافه کرد: این پروژه در عرصه ای به متراژ ۸ هزار و ۴۰۰ مترمربع و زیربنای کل با متراژ ۵۶ هزار مترمربع  احداث می شود که ۳۶ هزار مترمربع آن بنای مفید و ۲۰ هزار مترمربع آن مشاعات است.

مهندس میرزائی هدف از اجرای این پروژه در منطقه پردیسان را عمل به رسالت ایرابن که ایجاد آرامش و اطمینان در صنعت ساختمان است دانست و گفت: در حال حاضر گودبرداری پروژه انجام شده و آماده اجرای عملیات سازه است و طبق برنامه زمان بندی ظرف سه سال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.