محمد پیروزمنش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در حالی برگزار می‌شود که دو بسکتبالیست قمی در آن حضور می‌یابند. رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان قم افزود: رضا عیوضی و محمد محمدنژاد دو بسکتبالیست با ویلچر قمی از سوی کادر فنی تیم ملی به اردو […]

محمد پیروزمنش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در حالی برگزار می‌شود که دو بسکتبالیست قمی در آن حضور می‌یابند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان قم افزود: رضا عیوضی و محمد محمدنژاد دو بسکتبالیست با ویلچر قمی از سوی کادر فنی تیم ملی به اردو دعوت شدند.

وی گفت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران برای کسب آمادگی اعزام به بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بزرگسالان ایران از فردا یکشنبه تا چهارم مرداد به میزبانی دهکده نشاط تهران ترتیب می‌یابد، گفت: محمدنژاد اوایل تیر با تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۳ امارات به مقام سوم دنیا دست یافت.

پیروزمنش ادامه داد: رضا عیوضی نیز به تازگی از لیگ باشگاه‌های فرانسه به ایران بازگشته و در تمرینات تیم ملی شرکت خواهد کرد.