به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر پنجشنبه در دیدار با شهردار تهران اظهار داشت: فضای ادارات از جمله شهرداری باید همانند مسجد باشد و مردم می‌بایست به راحتی در آن حضور پیدا کنند. تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: باید شرایطی فراهم شود […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر پنجشنبه در دیدار با شهردار تهران اظهار داشت: فضای ادارات از جمله شهرداری باید همانند مسجد باشد و مردم می‌بایست به راحتی در آن حضور پیدا کنند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: باید شرایطی فراهم شود که مردم به راحتی با مسئولین ارتباط برقرار کنند و مشکلات خود را با آنان در میان بگذارند.

آیت الله سعیدی ابراز داشت: شهرداران هم باید شهر را به عنوان مسجد بدانند و برای رضایت خداوند کار و تلاش کنند.

وی بیان داشت: با انجام خدمات گسترده به مردم می‌توان مخالفان را جذب کرد و در این شرایط معاندان هم از عملکرد خود پشیمان خواهند شد.

امام جمعه قم با بیان اینکه مسئولین کشور می‌بایست در حوزه‌های مختلف ریل گذاری خوبی انجام دهند افزود: متأسفانه گاهی دیده می‌شود وقتی مسئول جدیدی سر کار می‌آید اوضاع گذشته آنقدر به هم ریخته است که گویی مدیری در آنجا نبوده است.

در ابتدای این دیدار نیز زاکانی شهردار تهران گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های شهرداری تهران ارائه کرد.