به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سی و چهارمین دوره مسابقات کاراته کارکنان وظیفه فراجا با حضور ۱۶۵ ورزشکار در دو بخش کاراته آزاد و کنترلی به مدت دو روز در سالن ورزشی راحله شهرستان قم برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۲۷ رده انتظامی و پلیس‌های تخصصی به […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سی و چهارمین دوره مسابقات کاراته کارکنان وظیفه فراجا با حضور ۱۶۵ ورزشکار در دو بخش کاراته آزاد و کنترلی به مدت دو روز در سالن ورزشی راحله شهرستان قم برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۲۷ رده انتظامی و پلیس‌های تخصصی به رقابت پرداختند.

مراسم اختتامیه این رقابت‌ها با حضور مسئولان بخش‌های مختلف نیروی انتظامی برگزار و در نهایت تیم کاراته فا. ا. مازندران مقام نخست بخش کاراته آزاد را از آن خود کرد. مرکز آموزش شهید باهنر کرمان مقام دوم را به خود اختصاص داد و فرماندهی انتظامی استان اردبیل و قم به صورت مشترک سوم شدند.

در بخش کاراته کنترلی نیز این فرماندهی انتظامی استان مازندران بود که روی سکوی نخست ایستاد. فرماندهی انتظامی استان قم عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و فرماندهی انتظامی استان کرمان مقام سوم را از آن خود کرد.