محمد معارف وند ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرایی شدن طرح بهسازی بزرگراه سلفچگان – دلیجان اظهار داشت: این طرح به طول ۱۰ کیلومتر و در محدوده گردنه حصار سرخ، واقع در باند برگشت بزرگراه سلفچگان- دلیجان قرار گرفته است. وی ابراز داشت: تمامی هزینه اجرایی پروژه از محل اعتبارات […]

محمد معارف وند ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرایی شدن طرح بهسازی بزرگراه سلفچگان – دلیجان اظهار داشت: این طرح به طول ۱۰ کیلومتر و در محدوده گردنه حصار سرخ، واقع در باند برگشت بزرگراه سلفچگان- دلیجان قرار گرفته است.

وی ابراز داشت: تمامی هزینه اجرایی پروژه از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای صورت گرفته و بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال، جهت اجرای این طرح عمران جاده‌ای تخصیص یافته است.

رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم در خصوص بازه زمانی تکمیل طرح بهسازی باند برگشت بزرگراه سلفچگان- دلیجان گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی این قطعه، در صورت مساعد بودن شرایط جوی، تا پایان آذرماه امسال و قبل از شروع فصل زمستان، پروژه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

معارف وند افزود: در صورتی که متغیرهای جوی و برودت هوا مانع از اجرای روکش توپکا در بازه زمان اعلام شده شود، ادامه طرح به بهار سال آینده موکول خواهد شد.

رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم تاکید کرد: با توجه به ترافیک چشمگیر و ترکیبی بزرگراه سلفچگان- دلیجان که غالباً شامل وسائط نقلیه نیمه سنگین است از تردد کنندگان درخواست می‌شود به منظور جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی و تسریع درروند تکمیل پروژه با عوامل اجرایی همکاری لازم را داشته باشند.