امیر ملک محمدی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در راستای توجه به استعدادهای برتر استان، هیئت شنای قم با انجام استعدادیابی در مدارس شنا، استعدادهای استان را شناسایی و با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد امیدواریم تا آینده روشنی برای ورزشکاران رقم بخورد. رئیس هیئت شنا استان ادامه داد: استان قم هم اکنون د و […]

امیر ملک محمدی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در راستای توجه به استعدادهای برتر استان، هیئت شنای قم با انجام استعدادیابی در مدارس شنا، استعدادهای استان را شناسایی و با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد امیدواریم تا آینده روشنی برای ورزشکاران رقم بخورد.

رئیس هیئت شنا استان ادامه داد: استان قم هم اکنون د و ملی پوش شنا و رکورد دارد که شامل آقایان آراد مهدی زاده و علی مظفری می‌شود و مهدی زاده با حضور از ۲۶ لغایت ۳۰ تیرماه در اردوی تیم ملی در همدان جهت شرکت در رقابت‌های برون مرزی حاضر می‌شود.

ملک محمدی افزود: مهدی زاده ابتدا شنا را با مربیانی چون سعید سالاری، محمد نظری و شمس لطیفی در شهر قم آغاز کرد و پس رکوردهای عالی و ثبت قهرمانی‌های زیاد برای استان اکنون نیز زیر فرشاد کرمی و خشایار حضرتی در استادیوم آزادی تهران مشغول تمرین است.

رئیس هیئت شنا استان قم در پایان افزود: برنامه استعدادیابی قرار است در مدارس شنا ادامه داشته باشد که هم اکنون در سه مدرسه شنا استان این اتفاق رقم خورده است و امیدواریم با رسیدن به رکوردهای جدید شاهد حضور موفق تیم قم و تیم واترپلو در رقابت‌های استعدادیابی باشیم.