به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، کتاب «باغ‌های معلق؛ روایت هفت زن سوری از محاصره یک شهر» نوشته سمیه عالمی توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم و انتشارات شهید کاظمی سه‌شنبه ۲۰ تیر در سالن غدیر کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه‌ای در قم برگزار می‌شود. در این رونمایی علاوه بر […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، کتاب «باغ‌های معلق؛ روایت هفت زن سوری از محاصره یک شهر» نوشته سمیه عالمی توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم و انتشارات شهید کاظمی سه‌شنبه ۲۰ تیر در سالن غدیر کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه‌ای در قم برگزار می‌شود.

در این رونمایی علاوه بر سمیه عالمی نویسنده این اثر، حجت‌الاسلام محمدرضا جوان آراسته و زهره شریعتی به‌عنوان کارشناس کتاب و منتقد ادبی حضور خواهند داشت.

«باغ‌های معلق» روایت هفت زن سوری از محاصره در شهر «نبل» است که چهار سال محاصره توسط مسلحین را تجربه کرده‌اند. روایت‌هایی واقعی، اما تلخ و گزنده که تجربه‌های متفاوتی را به‌همراه دارد و مخاطب می‌تواند بیش از پیش قدر لحظه‌لحظه عمرش را بداند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این رونمایی می‌توانند سه شنبه ۲۰ تیر از ساعت ۳۰:‏۱۷ به‬ سالن غدیر کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه‌ای در قم مراجعه کنند.