جواد برزگر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به حرکت کاروان غدیر تا ظهور با شعار «ایمان به غدیر و امید به ظهور» در عصر روز عید غدیر بیان کرد: این کاروان حرکت خود را عصر روز جمعه از ابتدای بلوار پیامبر اعظم (ص) به سمت مسجد مقدس جمکران آغاز خواهد کرد. وی با […]

جواد برزگر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به حرکت کاروان غدیر تا ظهور با شعار «ایمان به غدیر و امید به ظهور» در عصر روز عید غدیر بیان کرد: این کاروان حرکت خود را عصر روز جمعه از ابتدای بلوار پیامبر اعظم (ص) به سمت مسجد مقدس جمکران آغاز خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ۲۰ نفر از مداحان و شاعران در طول مسیر حرکت کاروان به شعر خوانی و مدیحه سرایی خواهند پرداخت، بیان کرد: همچنین گروهی از طبل زنان هیئت‌های مختلف مذهبی استان قم نیز همراه این کاروان شادپیمایی خواهند بود.

مسئول کارگروه محتوایی کاروان غدیر تا ظهور با اشاره به اینکه طلاب سادات در این کاروان فرازهایی از خطبه غدیر را قرائت خواهند کرد، اضافه کرد: گروه‌های سرود نوجوانان نیز در طول مسیر به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه برنامه‌های پیش بینی شده در این کاروان با زبان‌های عربی، آذری، اردو و همچنین گویش‌های مختلف خواهد بود، خاطرنشان کرد: همچنین سادات و خادمان حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران این کاروان را همراهی خواهند کرد و ورزشکاران نیز در این حرکت با لباس‌های رشته‌های ورزشی همراه کاروان خواهند بود.

برزگر با بیان اینکه در موکب‌های مستقر در بلوار پیامبر اعظم نیز مسابقه‌های مختلف فرهنگی و هنری برگزار و به نفرات برگزیده هدایایی اهدا می‌شود، یادآور شد: در پایان این مراسم و بعد از اقامه نماز مغرب و عشا شرکت کنندگان در کاروان غدیر تا ظهور عهدنامه بیعت با امام زمان (ع) را در اجتماعی که در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود قرائت خواهند کرد.