به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه سفر به شهر قم از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب این شهر بازدید و در جریان فعالیت‌های این مرکز قرار گرفت. هادی ساعی در این بازدید با اهدا شاخه‌های گل به سالمندان […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه سفر به شهر قم از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب این شهر بازدید و در جریان فعالیت‌های این مرکز قرار گرفت.

هادی ساعی در این بازدید با اهدا شاخه‌های گل به سالمندان و معلولین حاضر در آسایشگاه انوار آفتاب از آنان عیادت و دلجویی کرد.

قهرمان اسبق المپیک حاشیه این بازدید اظهار داشت: حضور در این مرکز تجربه خوب و بزرگی برای زندگی شخصی ام بوده است و افرادی که در این مرکز به سالمندان و معلولین خدمت رسانی می‌کنند در حقیقت سعادت بزرگی نصیب آنان شده، چرا که خدمت به بندگان خدا؛ نعمت بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود.

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل مؤسسه خیریه انوار آفتاب نیز در گزارشی اظهار داشت: در حال حاضر ۴۲۰ مددجو و ۹۰ پرسنل در این مرکز حضور دارند که تمامی هزینه‌ها از طریق افراد خیر و نیکوکار تأمین می‌شود.