به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ امیر مختاری از اجرای چهارمین مرحله دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی با رویکرد مقابله با اراذل و اوباش، سارقان، فروشندگان مواد مخدر و.. در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: دستگیری ۲۶۵ نفر سارق، ۶ نفر کلاهبردار، ۳۳۲ نفر معتاد، ۴۳ نفر […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ امیر مختاری از اجرای چهارمین مرحله دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی با رویکرد مقابله با اراذل و اوباش، سارقان، فروشندگان مواد مخدر و.. در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: دستگیری ۲۶۵ نفر سارق، ۶ نفر کلاهبردار، ۳۳۲ نفر معتاد، ۴۳ نفر خرده فروش مواد مخدر، ۱۰ نفر افراد شرور و ۱۰ نفر محکوم متواری و ۱۷ نفر به خاطر ارتکاب اعمال منافی عفت عمومی از نتایج اجرای این طرح است.

وی خاطرنشان کرد: کشف ۱۲ دستگاه خودرو، ۲۷ دستگاه موتورسیکلت و ۱۹ مورد کشف سایر اموال مسروقه و کشف حدود ۳۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر (۲۸۷ کیلوگرم تریاک) از دیگر نتایج این طرح بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قم افزود: دستگیری ۲ نفر سارق مسلح غیربومی با قبضه سلاح کلت کمری و ۴۰ عدد فشنگ و اعتراف به ۲۰ فقره سرقت از منازل سطح شهر قم و نیز دستگیری باند ۳ نفره سارقین خودرو و کشف ۸ دستگاه خودروی مسروقه به صورت سمند نمره و دستگیری باند ۳ نفره سارقین غیربومی احشام و کشف ۲۸۸ رأس دام نیز از دیگر نتایج این طرح بشمار می‌روند.

این مقام انتظامی گفت: در خصوص جرایم سایبری نیز دستگیری و انهدام باند ۷ نفره سازمان یافته برداشت غیرمجاز از حساب بانکی با بیش از ۶۰ شاکی به ارزش ۶۰ میلیارد ریال و انهدام باند دو نفره سازمان یافته کلاهبرداری به روش رسید ساز جعلی به ارزش ۲ میلیارد ریال از دیگر نتایج این طرح است.

وی ادامه داد: در خصوص مبارزه با کالای قاچاق نیز ۹۱ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق شامل انواع پوشاک و تجهیزات صوتی و تصویری کشف و ضبط شده است.