به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، رضا جعفری ظهر دوشنبه در نشست مدیران و معاونین ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های منطقه ۶ کشوری، که در سالن جلسات اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان البرز برگزار شد، گفت: این نشست به منظور انتقال تجربیات و به اشتراک گذاشتن […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، رضا جعفری ظهر دوشنبه در نشست مدیران و معاونین ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های منطقه ۶ کشوری، که در سالن جلسات اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان البرز برگزار شد، گفت: این نشست به منظور انتقال تجربیات و به اشتراک گذاشتن دانش مدیران و معاونین ادارات کل امور اقتصاد و دارایی استان‌های تهران و قم به میزبانی استان البرز در دستورکار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه مسئله مولدسازی از جمله مواردی است که به صورت جدی مدنظر قرار دارد، افزود: در این راستا نیاز است با توجه به اهمیت مسئله به تبیین قواعد و قوانین موجود و ارائه پیشنهاد به مراجع ذیربط اقدام شود.

جعفری خواستار حذف اظهارنظرهای متناقض در حوزه مولدسازی دارایی‌های دولت شد و ادامه داد: امیدواریم با نگاه ویژه متولیان امر بتوانیم میزان فروش در مسیر مولدسازی را ارتقا دهیم.

این مقام مسؤول در ادامه به توان علمی و فنی استان‌های قم، تهران و البرز اشاره کرد و یادآور شد: در این استان‌ها ظرفیت‌های متعددی وجود دارد که انتظار داریم با کاربردی شدن جلسات این چنین به تقویت ظرفیت‌ها و بهره گیری از توان علمی و فنی استان‌های منطقه ۶ بیافزاییم.

جعفری در ادامه به توانمندی بالای بدنه کارشناسی ادارات کل استان‌های تهران، البرز و قم اشاره کرد و افزود: نگاه کارشناسی و تخصصی به مسائل و ارتقا سطح دانش و خدمات رسانی نیروهای انسانی می‌تواند عملکرد سه استان را به سمت پیشرفت و توسعه سوق دهد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز اضافه کرد: همچنین انتظار داریم معاونین سه استان منطقه ۶ در هر حوزه تخصصی با مشورت یکدیگر و اشتراک تجربیات به صورت حضوری و با مراجعه به وزارت پیگیر مصوبات باشند و در نشست آینده گزارش عملکرد ارائه دهند.