به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمد رضا میرحیدری ظهر یکشنبه در دیدار با آیت الله سعیدی امام جمعه قم اظهار داشت: تلاش می‌شود وضعیت امنیتی قم که در حال حاضر در شرایط خوبی است با همکاری دستگاه‌های دخیل در تأمین امنیت ارتقا یابد. فرمانده نیروی انتظامی استان قم […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمد رضا میرحیدری ظهر یکشنبه در دیدار با آیت الله سعیدی امام جمعه قم اظهار داشت: تلاش می‌شود وضعیت امنیتی قم که در حال حاضر در شرایط خوبی است با همکاری دستگاه‌های دخیل در تأمین امنیت ارتقا یابد.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم بیان داشت: در راستای کنترل ناهنجاری‌ها و معضلات فرهنگی در استان قم به خصوص در بوستان و بازار اقدامات مشترکی با مشارکت سپاه قم و با هدایت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر دنبال خواهد شد.

وی ابراز داشت: خوشبختانه در استان قم در حوزه امر به معروف و نهی از منکر برنامه‌ها و اقدامات خوبی صورت گرفته است و دستگاه‌های مختلف در میدان حضور دارند.

سردار میرحیدری، ارتقا سطح معیشت و افزایش امکانات نیروهای انتظامی به خصوص پلیس راهنمایی و رانندگی و همچنین ترویج و گسترش فرهنک بسیجی در بین کارکنان نیروی انتظامی را از جمله برنامه‌های دوره جدید بیان کرد.

فرمانده انتظامی استان قم همچنین بیان داشت: تلاش می‌شود تا هفته‌ای یکبار با حضور در یکی از مساجد سطح استان قم مشکلات محلات و مردم را به صورت میدانی بررسی و پاسخگوی سوالات باشیم.