علی ساده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال نوجوانان در حالی از امروز آغاز شد که یکی از پسران هندبالیست قمی نیز به اردو اعزام شده است. رئیس هیئت هندبال استان قم افزود: تیم ملی هندبال پسران نوجوان ایران خود را برای حضور در مسابقات هندبال قهرمانی جهان […]

علی ساده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال نوجوانان در حالی از امروز آغاز شد که یکی از پسران هندبالیست قمی نیز به اردو اعزام شده است.

رئیس هیئت هندبال استان قم افزود: تیم ملی هندبال پسران نوجوان ایران خود را برای حضور در مسابقات هندبال قهرمانی جهان در کرواسی آماده می‌کند و نیما باقری از قم در اردوی تیم ملی حاضر شده است.

وی گفت: در اردوهای قبلی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران قم ۲ نماینده به نام‌های نیما باقری و محمدرضا غلامی داشت اما در چهارمین مرحله اردوی این تیم نیما باقری از قم دعوت شده‌است.

ساده ادامه داد: ۲۵ بازیکن حاضر در چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال ایران روزهای ۲۷ خرداد تا هفتم تیر تمرینات خود را برگزار می‌کنند.

وی گفت: ایران در گروه H هندبال ۲۰۲۳ قهرمانی جهان که از ۱۱ تا ۲۲ مرداد برگزار می‌شود با کشورهای سوئد، جزایر فارو و بروندی هم‌گروه است.