به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد سعیدی، بعد از ظهر پنجشنبه در دیدار سردار رادان فرمانده انتظامی کشور اظهار داشت: به یاد خدا بودن، انسان را همواره از آسیب‌ها مصون می‌دارد و خداوند در قرآن نیز به این امر تاکید دارد که خدا را یاد کنید […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد سعیدی، بعد از ظهر پنجشنبه در دیدار سردار رادان فرمانده انتظامی کشور اظهار داشت: به یاد خدا بودن، انسان را همواره از آسیب‌ها مصون می‌دارد و خداوند در قرآن نیز به این امر تاکید دارد که خدا را یاد کنید تا خدا نیز شما را یاد کند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) اظهار داشت: کسانی که در عرصه مسئولیت قرار دارند، بدانند که اگر متوسل به پروردگار و ائمه معصومین (ع) باشند قطعاً در کارهای خود نتایج بهتری را دریافت می‌کنند و کسانی که در قم مسئولیت داشته اند و در این شهر به مردم خدمت کردند به این موضوع رسیدند.

آیت الله سعیدی گفت: در انتصاب مسئولین باید شرایط مختلفی را در نظر گرفت و باید همکاران که دارای نگاه و روحیه ای همانند فرمانده انتظامی دارد به خدمت گرفته شوند.

امام جمعه قم ابراز داشت: دشمنان در طول انقلاب اسلامی افراد و حوادث مختلف کشور را دنبال کرده و می‌کنند و با روش‌های گوناگون به دنبال تحمیل مشکلات به این کشور هستند اما به دلیل آنکه ملت ایران متوسل به ائمه بوده و به خداوند توکل داشته اند دشمنان را در این نقشه‌ها ناکام گذاشته و همین امر موجب عصبانیت آنان شده است.

آیت الله سعیدی ابراز داشت: نقش مردم در صحنه و جامعه بسیار مهم است و همگان باید در مسیر رهبر معظم انقلاب گام بردارند و نباید به حرف کسانی که از روی سلیقه و اظهار نظر شخصی بیان می‌کنند توجه کرد.