فرمانده انتظامی کل کشور، یکی از ویژگی های سردار میرحیدری فرمانده جدید انتظامی قم را شناخت خوب استان و طی کردن مراحل مختلف فرماندهی در استان‌های مختلف کشور برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم، سردار احمدرضا رادان بعد از ظهر پنجشنبه در دیدار با آیت الله سعیدی امام جمعه قم اظهار داشت: در راستای تغییر فرماندهان انتظامی برخی استان‌ها برای استان خوزستان که یکی از استان‌های مهم کشور به شمار می‌رود، پس از بررسی‌ها و مشورت‌های مختلف به گزینه سردار میرفیضی رسیدیم که ایشان به دلیل داشتن ویژگی‌هایی برای فرماندهی انتظامی استان خوزستان انتخاب شدند.

سردار رادان با اشاره به اهمیت قم و ویژگی‌های متمایز این استان ابراز داشت: برای استان قم نیز که از جمله استان‌های مهم کشور به شمار می‌رود، به دنبال فرمانده شایسته بودیم که هم شناخت خوبی از استان داشته باشد و هم ارتباط او با علما و مراجع و همچنین پرسنل نیروی انتظامی در سطح مطلوبی باشد که سردار میرحیدری گزینه مناسبی برای این امر بودند.

وی ابراز داشت: یکی از ویژگی‌های سردار میرحیدری طی کردن رده‌های مختلف فرماندهی بوده و این سردار، فرماندهی در استان‌های یزد، قزوین، گلستان و اصفهان را در کارنامه خود داشته و در برهه‌ای در استان قم نیز جانشین فرمانده انتظامی بوده است و ویژگی‌های یک فرمانده خوب را برای استان قم دارا می‌باشد.

فرمانده فراجا ابراز داشت: از حمایت‌های آیت الله سعیدی از نیروی انتظامی در استان قم و کشور قدردانی می‌کنیم و امیدواریم سردار میر حیدری، هم بتواند خادم حضرت فاطمه معصومه (س) و هم خادم امنیت شهر مقدس قم باشد.