به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی قم بعد از ظهر پنج شنبه در سالن همایش مجتمع آموزشی عمار استان برگزار شد و سردار میرحیدری به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان قم معرفی شد. در این مراسم سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور، حجت الاسلام […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی قم بعد از ظهر پنج شنبه در سالن همایش مجتمع آموزشی عمار استان برگزار شد و سردار میرحیدری به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان قم معرفی شد.

در این مراسم سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور، حجت الاسلام رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران، شاهچراغی استاندار قم، امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، سردار موحد فرمانده سپاه قم و جمعی از مسئولین کشوری، لشکری و استانی و اعضای شورای تأمین استان قم حضور داشتند.

سردار میرحیدری پیش از این فرمانده انتظامی استان‌های قزوین، یزد، گیلان و اصفهان بوده است که از سوی سرداران از امروز به عنوان فرمانده انتظامی قم فعالیت خواهد کرد

در این مراسم از تلاش‌های سردار میرفیضی فرمانده سابق استان قم که به فرماندهی انتظامی استان خوزستان منصوب شده تقدیر به عمل آمد.

سردار سید محمود میرفیضی ۱۱۳۴ روز در جایگاه فرمانده انتظامی قم در این استان خدمت کرد.