معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش قم با اشاره به آغاز فعالیت ستاد اسکان تابستانی استان از ۲۵ خرداد گفت: ۸۰ مدرسه در قالب ۹۰۰ کلاس پذیرای فرهنگیان خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم ، عباس اسکندری پور ظهر دوشنبه در جلسه ستاد اسکان تابستانی فرهنگیان استان قم که با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات شهید سلیمانی اداره کل آموزش و پرورش قم برگزار شد اظهار داشت: یکی از برنامه‌های ستاد اسکان فرهنگیان در استان قم میزبانی از زائران فرهنگی در ایام تابستان است که امسال نیز برنامه ریزی لازم در این زمینه صورت گرفته است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش قم اظهار داشت: برنامه آسمان فرهنگیان در تابستان امسال از روز ۲۵ خرداد آغاز خواهد شد و تا ۲۵ شهریور ادامه می‌یابد.

وی عنوان داشت: تعداد ۸۰ مدرسه در قالب ۹۰۰ کلاس درس جهت اسکان فرهنگیان در استان قم در نظر گرفته و تجهیز شده است.

اسکندری پور در خصوص کیفیت اسکان در مدارس نیز بیان داشت: مدارس با توجه به امکانات و تجهیزات موجود به دو گروه «الف» و «ب» تقسیم بندی می‌شوند.

وی ادامه داد: مدارس جهت اسکان تابستانی شامل امکاناتی از جمله فرش، پتو، یخچال، موکت، مواد شوینده و ضدعفونی کننده هستند و تلاش می‌شود تا میزبانی خوبی از مهمانان شهر کریمه اهل بیت (ع) داشته باشیم.