به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمد رضا موحد شامگاه سه شنبه در جلسه هم‌اندیشی و تجلیل از دبیران آمادگی دفاعی مدارس استان قم، طی سخنانی از اقدامات جهادی معلمان و مدرسان آموزش دفاعی مدارس استان قم قدردانی کرد. وی ضرورت و اهمیت جهاد تبیین را مورد توجه قرار […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمد رضا موحد شامگاه سه شنبه در جلسه هم‌اندیشی و تجلیل از دبیران آمادگی دفاعی مدارس استان قم، طی سخنانی از اقدامات جهادی معلمان و مدرسان آموزش دفاعی مدارس استان قم قدردانی کرد.

وی ضرورت و اهمیت جهاد تبیین را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: دانش آموزان به عنوان آینده‌سازان کشور نقش مهمی بر عهده دارند و لازم است در امر تربیت دینی و اسلامی نسل جوان اهتمام بیشتری به خرج داده شود.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) استان قم گفت: در سال تحصیلی جدید از تعداد بیشتری از مربیان و مدرسان در ارائه دروس آموزش آمادگی دفاعی بهره برداری خواهد شد.

سردار موحد با تأکید مجدد بر اهمیت جهاد تبیین، تصریح کرد: دشمن ایمان و امید مردم را مورد هجمه قرار داده است و باید متناسب با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم صورت بگیرد.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) استان قم با اشاره به ضرورت تولید محتوای جذاب، مفید و اثرگذار در ارائه دروس آموزش دفاعی، یادآور شد: کتاب و آثار فاخری در خصوص شهدا و دفاع مقدس طی سالهای گذشته توسط نهادهای مختلف تدوین و منتشرشده که می‌توان دانش آموزان را به آن‌ها ارجاع داد.