محمد علیمردانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حالی که اخیراً فدراسیون ورزش‌های ساحلی و دریایی در کشور تأسیس شده است سرپرست این فدراسیون در حکمی سرپرست این هیئت در قم را منصوب کرده است. معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: سرپرست فدراسیون ورزش‌های ساحلی و دریایی در […]

محمد علیمردانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حالی که اخیراً فدراسیون ورزش‌های ساحلی و دریایی در کشور تأسیس شده است سرپرست این فدراسیون در حکمی سرپرست این هیئت در قم را منصوب کرده است.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: سرپرست فدراسیون ورزش‌های ساحلی و دریایی در حکمی علی تاج بخش را به عنوان سرپرست هیأت در قم تعیین کرده است.

وی بیان کرد: پس از آنکه علی تاج بخش از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به عنوان سرپرست هیئت ورزش‌های دریایی و ساحلی استان قم معرفی شد، محمد رضا شجیع سرپرست این فدراسیون ابلاغ سرپرستی تاج بخش را صادر و به قم ارسال کرد.

وی گفت: سرپرست فدراسیون در ابلاغ خود تاج بخش را مأمور به انجام اموری کرده که باید تا زمان برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون به انجام برساند.

علیمردانی افزود: طراحی سربرگ و ساخت مهر هیئت با هماهنگی فدراسیون، انتصاب سرپرست نایب رئیسی، سرپرست دبیری، سه نفر عضو هیئت رئیسه و سرپرست خزانه داری هیئت با هماهنگی اداره کل و فدراسیون، اخذ کد اقتصادی هیئت با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین پیگیری افتتاح و تجهیز دفتر اداری هیئت در کوتاه‌ترین زمان ممکن از جمله اموری است که به تاج بخش محول شده‌است.