احمد امیرآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سال ۴۲ وقتی امام راحل قیام کرد، مردم قم از همان روزهای ابتدایی از ایشان حمایت کردند و قمی‌ها در حقیقت پیشتازان نهضت اسلامی هستند. نماینده قم در خانه ملت گفت: در آن روزهای اول حرکت امام، وقتی از امام راحل پرسیدند که با کدام […]

احمد امیرآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سال ۴۲ وقتی امام راحل قیام کرد، مردم قم از همان روزهای ابتدایی از ایشان حمایت کردند و قمی‌ها در حقیقت پیشتازان نهضت اسلامی هستند.

نماینده قم در خانه ملت گفت: در آن روزهای اول حرکت امام، وقتی از امام راحل پرسیدند که با کدام نیرو می‌خواهد انقلاب کند ایشان فرمودند سربازان من در گهواره هستند و بخشی از جوانانی که امروز در این راهپیمایی حضور دارند در حقیقت همان بچه‌های در گهواره هستند.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: امروز همگان وظیفه داریم حماسه و قیام امام راحل را زنده نگه داریم و مسیر امام و شهدا را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه جوانان ما امروز در صحنه هستند و راه پدران خود را ادامه می‌دهند افزود: مردم قم همواره پرچمدار انقلاب و نهضت بودند و ملت ایران این روزها نیز از اهداف انقلاب و ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنند.

امیرآبادی فراهانی ادامه داد: باید تلاش کنیم آنچه که شهدای انقلاب و امام راحل برای ما به یادگار گذاشته اند از آن حراست کنیم‌و در مسیر خدمت مردم و مقابله با مستکبران در عرصه حضور داشته باشیم و با برقراری عدالت و مبارزه با تبعیض در این مسیر گام برداریم که اگر اینگونه بود در ادامه مسیر حرکت آنان قرار داریم و اگر خلاف آن عمل کردیم در حقیقت پشت پا به آرمان‌های نهضت زده ایم.