به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی اسلامی روز شنبه در مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد جامع سنندج اظهار کرد: تاکنون انقلابی جامع‌تر از انقلاب اسلامی در طول تاریخ شکل نگرفته است. وی افزود: امام راحل در شرایطی انقلاب اسلامی را […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی اسلامی روز شنبه در مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد جامع سنندج اظهار کرد: تاکنون انقلابی جامع‌تر از انقلاب اسلامی در طول تاریخ شکل نگرفته است.

وی افزود: امام راحل در شرایطی انقلاب اسلامی را پایه‌ریزی کرد که همه معادلات سیاسی جهان را در هم ریخت و به همین خاطر مورد کینه آمریکا قرار گرفت.

رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار کرد: اقتدار نظامی کشورمان به جایی رسیده که بازدارنده است؛ به گونه‌ای که دشمن حتی جرأت فکر کردن در مورد حمله به ایران را به خود نمی‌دهد.

حجت الاسلام اسلامی تصریح کرد: مردم پشتیبان نظام اسلامی در تمام جبهه‌ها هستند و تلاش‌های دشمنان در ضربه زدن به رابطه عاطفی میان مردم، انقلاب و رهبری تلاشی ناکام و شکست خورده است.

وی افزود: هدایت‌گری‌های امام امت و بصیرت مثال‌زدنی ملت ایران موجب شد که پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به وقوع بپیوندد.

مردم پشتیبان نظام اسلامی در تمام جبهه‌ها هستند

رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: انقلاب اسلامی در شرایط خاص و متفاوت‌تر از سایر انقلاب‌ها شکل گرفت و مردم در شرایطی به پیروزی رسیدند که رژیم پهلوی توسط ابرقدرت‌های دنیا به خصوص آمریکای جهان‌خوار حمایت می‌شد.

حجت الاسلام اسلامی افزود: امروز ایران دیگر به تنهایی مطرح نیست و جبهه‌ای را به نام جبهه مقاومت تشکیل داده که مذاهب و ملیت‌های مختلف در آن در برابر استکبار به میدان آمده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی زمانی ادعای تشکیل کشوری از نیل تا فرات داشت اما امروز به واسطه جبهه مقاومت به انزوا رف ته است.