به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت صبح پنجشنبه در سفر به شهر مقدس قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) حضور یافت و بارگاه منور و مضجع شریف کریمه اهل بیت (ع) را زیارت کرد. وزیر بهداشت پس از زیارت و اقامه نماز در جمع […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت صبح پنجشنبه در سفر به شهر مقدس قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) حضور یافت و بارگاه منور و مضجع شریف کریمه اهل بیت (ع) را زیارت کرد.

وزیر بهداشت پس از زیارت و اقامه نماز در جمع برخی از زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت (ع) نیز حضور یافت و با آنان گفتگو کرد.

عین الهی با حضور در مسجد بالاسر برای مراجع فقید تقلید که در این مکان تدفین شده اند فاتحه خواند.

وی که ساعات پایانی شامگاه چهارشنبه به صورت سر زده به قم سفر کرده بود، به مجتمع درمانی خیرین سلامت قم رفت و از اورژانس، بخش‌های ICU و اتاق‌های عمل این مجموعه درمانی بازدید کرد.

وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت جایگاه شهر قم گفت: وضعیتی که شهر قم دارد، در کشور ممتاز است چرا که قم شاهراه مواصلاتی استان‌های مختلف است.

وی ادامه داد: این موضوع موجب می‌شود که مراکز درمانی قم، علاوه بر خدمات رسانی به مردم شریف قم، به مسافران و زائران نیز خدمات رسانی داشته باشد.