به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سلمان آدینه‌وند فرمانده یگان امداد پلیس تهران بیان داشت: پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر تردد یک دستگاه خودروی سواری پراید به سرقت رفته در محور قم به تهران، بلافاصله مأموران مستقر در پاسگاه قم – تهران توقیف خودروی مسروقه را در […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سلمان آدینه‌وند فرمانده یگان امداد پلیس تهران بیان داشت: پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر تردد یک دستگاه خودروی سواری پراید به سرقت رفته در محور قم به تهران، بلافاصله مأموران مستقر در پاسگاه قم – تهران توقیف خودروی مسروقه را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: بلافاصله طرح استقرار مأموران در محور قم – تهران انجام و با کنترل خودروهای عبوری در نهایت خودرو مذکور که به طرز خطرناکی با سرعت بالا در حال تردد بود شناسایی شد.

فرمانده یگان امداد تهران با بیان اینکه راننده خودرو بدون توجه به فرمان‌های پلیسی به سرعت بیشتری از محل متواری شد، ادامه داد: در یک عملیات پلیسی خودروی متهم متوقف و راننده آن زمین گیر و بازداشت شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهم در همان بررسی‌های اولیه به سرقت خودرو اعتراف کرد، خاطر نشان کرد: با انجام تحقیقات اولیه متهم به همراه خودروی توقیفی در اختیار پلیس پیشگیری جهت سیر مراحل قضائی قرار گرفت.