رضا دلاوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات مینی گلف قهرمانی مردان و زنان ایران در حالی خرداد ماه جاری در تهران به انجام خواهد رسید که تیم‌های زنان و مردان قم نیز به این مسابقات اعزام می‌شوند. رئیس هیئت گلف استان قم با اشاره به اینکه برای انتخاب نفرات اعزامی استان قم […]

رضا دلاوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات مینی گلف قهرمانی مردان و زنان ایران در حالی خرداد ماه جاری در تهران به انجام خواهد رسید که تیم‌های زنان و مردان قم نیز به این مسابقات اعزام می‌شوند.

رئیس هیئت گلف استان قم با اشاره به اینکه برای انتخاب نفرات اعزامی استان قم به این مسابقات چند مرحله مسابقه انتخابی در قم و تهران برگزار شده است ابراز داشت: به منظور برگزیدن نفرات اعزامی استان قم مسابقاتی را در ۹ راند ۱۸ حفره‌ای برگزار کردیم.

وی بیان کرد: نرگس جعفری، مبینا نظری، الهام محمدی و فاطمه محمدی ترکیب تیم بانوان قم را برای مسابقات مینی گلف کشوری تشکیل می‌دهند.

وی افزود: مجید کربلایی، محمد حسین فطرس، معین یزدی زاده و احمد ورمزیاری نفرات تیم مینی گلف مردان قم را تشکیل می‌دهند.

دلاوری یادآور شد: مسابقات قهرمانی کشوری آقایان ۹ و ۱۰ خرداد امسال و بانوان ۲۱ و ۲۲ خردادماه در زمین مینیاتور تهران با حضور ۲۰ تیم از سراسر کشور برگزار خواهد شد.