به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، رزمایش کرامت پیش از ظهر شنبه با هدف اهدای ۱۵۰۰ سبد کالا به همت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در آستانه سالروز ولادت حضرت معصومه (س)، در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد. اعظم مهتاب پور مدیر قرارگاه قائم آل محمد بنیاد […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، رزمایش کرامت پیش از ظهر شنبه با هدف اهدای ۱۵۰۰ سبد کالا به همت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در آستانه سالروز ولادت حضرت معصومه (س)، در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

اعظم مهتاب پور مدیر قرارگاه قائم آل محمد بنیاد بین المللی آبشار عاطفه‌ها در حاشیه برگزاری این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این بنیاد به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت اقدام به برگزاری رزمایش کرامت با هدف توزیع یک هزار و ۵۰۰ سبد کالا با ۶ قلم کالای اساسی از جمله روغن، برنج، ماکارونی و رب گوجه بین جامعه هدف خود کرده است.

وی با اشاره به اینکه سبدهای کالا به همت خیران و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه استان قم تهیه شده است، گفت: به مناسبت دهه کرامت هم چنین هدایای زیادی برای دختران مهرجوی زیر نظر بنیاد آبشار عاطفه‌ها تدارک دیده شده است که بخشی از آن در این مراسم و بخشی دیگر همراه با سبدهای کالا تحویل داده می‌شود.

وی ضمن تقدیر از معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران برای همکاری در برگزاری این مراسم، خاطرنشان کرد: استان قم ۱۰ شعبه فعال بنیاد آبشار عاطفه‌ها دارد که کار تهیه جهیزیه برای نیازمندان، کمک به بیماران صعب العلاج، کمک به ایتام و کمک به خانواده‌های بی سرپرست و بد سرپرست را بر عهده دارند.