به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قمی شامگاه پنجشنبه به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان با خانواده آیت الله شهید عباسعلی سلیمانی در بابلسر دیدار کرد. حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اظهار اینکه اساساً برای کسب معنویت و نور دیدار با […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قمی شامگاه پنجشنبه به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان با خانواده آیت الله شهید عباسعلی سلیمانی در بابلسر دیدار کرد.

حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اظهار اینکه اساساً برای کسب معنویت و نور دیدار با خانواده شهیدان توصیه و سفارش شده است، با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید سلیمانی گفت: کسانی که این عالم را می‌شناختند، می‌دانستند که ایشان شهید زندگی می‌کرد و چنین رحلت خونینی برای مجاهدین چندان عجیب نیست.

وی با اظهار اینکه آیت الله سلیمانی همواره دعا و درخواست از محضر حضرت حق برای شهادت داشتند و در مسیر جهاد تبیین جانفشانی کرده بودند، افزود: خانواده شهید شجره طیبه است و بنای ترویج معارف اهل بیت در آن جاری است.

حجت الاسلام قمی با عنوان این آیت الله شهید سلیمانی باقی الصالحات زیادی از خود به جای گذاشته است، بر لزوم تداوم مسیر و راه آیت الله شهید سلیمانی تاکید کرد و گفت: از این مسیر تبیین اسلام ناب کوتاه نخواهیم آمد و پای آرمان شهیدان و شهدای تبیین و تبلیغ ایستادگی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از مهر در این دیدار جمعی از مدیران سازمان تبلیغات اسلامی از جمله حجت الاسلام شکریان معاون امور استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی، کشور حجت الاسلام شریف تبار مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مازندران، مهدی رحمتی مدیرعامل خبرگزاری مهر و جمعی از مدیرکل استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی حضور داشتند.

آیت الله عباسعلی سلیمانی اوایل ماه جاری براثر سو قصد مسلحانه در بابلسر به شهادت نائل آمد.