علی فرجی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات بدمینتون دسته دوم کشور در حالی از عصر امروز در زنجان آغاز می‌شود که تیمی متشکل از نفرات جوان قمی نیز به مسابقات اعزام شده است. رئیس هیئت بدمینتون استان قم افزود: با توجه به استعدادیابی و نگاه به آینده نگری رشته بدمینتون در قم، […]

علی فرجی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات بدمینتون دسته دوم کشور در حالی از عصر امروز در زنجان آغاز می‌شود که تیمی متشکل از نفرات جوان قمی نیز به مسابقات اعزام شده است.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم افزود: با توجه به استعدادیابی و نگاه به آینده نگری رشته بدمینتون در قم، تیم اعزامی میانگین سنی ۱۵ سال را دارد و بیشتر برای کسب تجربه عازم مسابقات دسته دوم شده است.

وی با اشاره به این که تیم اعزامی با سرمربیگری امیرحاج اسماعیلیان رقابت‌های خود را برگزار می‌کند گفت: امیر محمد پاک نژاد، سهراب حسینی پاک، پرهام فراهانی، مهدی کنعانی، مهدیار اصغری و محمد حسین رکاب ساز در گروه الف با تیم مقدم زنجان و تیم امید اوج تهران هم گروه هستند.

فرجی افزود: تیم قم با عنوان مرحوم «حامد فرهمند» کم سن و سال ترین تیم این رقابت‌ها محسوب می‌شود و سرپرست تیم اعزامی، عرفان دادرس است.