به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، گردهمایی بزرگ دختران دانشجو با شعار حضرت معصومه (س) بهترین دختر دنیا با حضور ۲۵۰۰ دختر دانشجوی سراسر کشور در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود. در گردهمایی بزرگ دختران حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان سخنرانی می‌کند و حمیدرضا برقعی از شاعران برجسته آئینی […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، گردهمایی بزرگ دختران دانشجو با شعار حضرت معصومه (س) بهترین دختر دنیا با حضور ۲۵۰۰ دختر دانشجوی سراسر کشور در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

در گردهمایی بزرگ دختران حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان سخنرانی می‌کند و حمیدرضا برقعی از شاعران برجسته آئینی کشور نیز شعرخوانی خواهد داشت.

این اجتماع روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۱۷ در حرم مطهر کریمه اهل بیت (ع) برگزار می‌شود و معاونت فرهنگی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، حرم مطهر حضرت معصومه (س) و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در برگزاری آن مشارکت دارند.

اول ذیقعده سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) به نام روز دختر نامگذاری شده و حرم مطهر بانوی کرامت در این ایام برنامه‌های ویژه ای برای دختران برگزار می‌کند.