به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان قم عصر دوشنبه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد و سید محسن رضوی اصل با رأی اعضا به عنوان رئیس این هیئت برگزیده شد. مجمع انتخابات هیئت وزنه برداری استان قم با […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان قم عصر دوشنبه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد و سید محسن رضوی اصل با رأی اعضا به عنوان رئیس این هیئت برگزیده شد.

مجمع انتخابات هیئت وزنه برداری استان قم با حضور سجاد انوشیروانی رئیس فدراسیون، ابراهیم سانی خانی مدیر کل ورزش و جوانان و سایر اعضا مجمع برگزار شد و اعضای هیئت رئیسه این هیئت نیز با رأی اعضا انتخاب شدند.

در فرایند برگزاری این مجمع انتخاباتی سید محسن رضوی اصل موفق به کسب ۱۴ رأی اعتماد از مجموع ۱۴ رأی موجود در این مجمع شد تا سکان هدایت این هیأت ورزشی را برای ۴ سال آینده عهده دار باشد.

در این انتخابات ۲ نفر کاندیدا بودند که پیش از برگزاری مجمع محمدجواد بابایی استعفای خود را به اداره کل ورزش و جوانان استان قم اعلام کرده بود.