جواد محمد زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو نوجوانان و جوانان ایران در حالی اواخر اردیبهشت ماه جاری در شیراز برگزار می‌شود که تیم ووشو قم نیز به این مسابقات اعزام می‌شود. رئیس هیئت ووشو استان قم گفت: نفرات برتر رده‌های پایه ووشو قم از ۲۳ تا ۲۸ […]

جواد محمد زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو نوجوانان و جوانان ایران در حالی اواخر اردیبهشت ماه جاری در شیراز برگزار می‌شود که تیم ووشو قم نیز به این مسابقات اعزام می‌شود.

رئیس هیئت ووشو استان قم گفت: نفرات برتر رده‌های پایه ووشو قم از ۲۳ تا ۲۸ اردیبهشت ماه به میزبانی شیراز در انتخابی پیکارهای آسیایی چین با حریفان رقابت می‌کنند.

وی بیان کرد: تیم قم در بخش ساندا به سرمربیگری فاطمه سلیمانی، تالو به سرمربیگری معصومه شفاهی و سرپرستی فریده مرادحاصلی به شیراز اعزام می‌شود.

محمد زاده افزود: در رده نونهالان تالو سوگل چهاردولی و هانیه مهدوی‌نیا و در نوجوانان سوگند مددی به همراه فاطمه قاسم‌بیگلو نفرات تیم قم هستند.

وی گفت: در رده جوانان تالو بهاره طلوعی و نازنین‌فاطمه ذاکری و در رده جوانان ساندا فاطمه نوبهاری، منا مرتضوی، عسل شاه‌کرمی و نگار کریمی‌موسی اعضای تیم قم در این مسابقات خواهند بود.