لیدا فرحان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته دوم بدمینتون بانوان کشور در حالی برگزار خواهد شد که نماینده قم نیز در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد. نایب رئیس هیئت بدمینتون استان قم افزود: بانوان بدمینتون‌باز قم ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت در فصل ۱۴۰۲ لیگ دسته ۲ ایران به میدان می‌روند. […]

لیدا فرحان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته دوم بدمینتون بانوان کشور در حالی برگزار خواهد شد که نماینده قم نیز در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

نایب رئیس هیئت بدمینتون استان قم افزود: بانوان بدمینتون‌باز قم ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت در فصل ۱۴۰۲ لیگ دسته ۲ ایران به میدان می‌روند.

وی ادامه داد: رقابت‌های مقدماتی لیگ دسته ۲ بانوان در دو گروه به میزبانی بندرعباس و زنجان برگزار می‌شود.

فرحان افزود: تیم بدمینتون بانوان قم به مربی گری فائزه نعمتی راهی زنجان می‌شود تا در گروه اول با نماینده زنجان، اردبیل، گلستان، ایلام، کردستان، سمنان، محلات، چهارمحال و بختیاری، شاهرود، مشهد، نیشابور و دو تیم از تهران رقابت کند.

وی اظهار داشت: از هر گروه ۲ تیم به مرحله نهایی صعود می‌کند و چهار تیم برتر روزهای ۸ و ۹ تیر در یک مرحله برای مشخص شدن قهرمان و تیم‌های صعود کننده به لیگ دسته اول ایران با هم به رقابت می‌پردازند.