به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار علی ابراهیمی اظهار داشت: در پیگیری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین مشخص شد یک قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد با یک دستگاه خودروی نیسان محموله مواد افیونی را از جنوب کشور و با عبور از محور مواصلاتی قم به پایتخت […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار علی ابراهیمی اظهار داشت: در پیگیری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین مشخص شد یک قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد با یک دستگاه خودروی نیسان محموله مواد افیونی را از جنوب کشور و با عبور از محور مواصلاتی قم به پایتخت منتقل کند که در ادامه با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: سپس طی هماهنگی با مقام قضائی استان، مأموران به اتوبان کاشان – قم اعزام و با کنترل تردد خودروهای عبوری سرانجام خودروی قاچاقچیان را شناسایی و متوقف کردند.

سردار ابراهیمی خاطرنشان کرد: در ادامه طی بازرسی از خودروی موصوف، مقدار ۴۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و راننده دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: متهم دستگیر شده به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.