به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین ولی تویسرکانی رئیس بازرسی پلیس راهور فراجا گفت: یکی از مأموران وظیفه شناس پلیس راهور قم حین انجام خدمت کیف مدارکی پیدا کرده که در آن مدارک شناسایی و مقدار قابل توجهی نیز پول وجود داشته است. وی افزود: گروهبان یکم علی […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین ولی تویسرکانی رئیس بازرسی پلیس راهور فراجا گفت: یکی از مأموران وظیفه شناس پلیس راهور قم حین انجام خدمت کیف مدارکی پیدا کرده که در آن مدارک شناسایی و مقدار قابل توجهی نیز پول وجود داشته است.

وی افزود: گروهبان یکم علی هاشمی بعد از پیدا کردن کیف مدارک و پول، بلافاصله تحویل فرماندهان خود داده که پس از بررسی کارت‌های شناسایی داخل کیف، متوجه شده‌اند که صاحب کیف گمشده، دانشجوی عراقی است که در شهر قم مشغول تحصیل است.

سرهنگ تویسرکانی تصریح کرد: فرماندهان پلیس راهور استان قم، پس از تماس و استعلام مشخصات صاحب مدارک، صاحب آن را شناسایی کردند و در کمال صحت عمل کیف را به صاحبش تحویل دادند.

رئیس بازرسی پلیس راهور فراجا گفت: سردار هادیانفر به منظور ارج نهادن به این عمل خداپسندانه و الگوسازی رفتارهای شایسته، از مأمور وظیفه شناس و امانت دار تقدیر کرد.