جواد محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو ایران در حالی طی روزهای آتی برگزار خواهد شد که یک تیم از قم به آن مسابقات اعزام می‌شود. رئیس هیئت ووشو قم با اشاره به اینکه تیم قم در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان به مسابقات اعزام می‌شود گفت: تالوکاران […]

جواد محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو ایران در حالی طی روزهای آتی برگزار خواهد شد که یک تیم از قم به آن مسابقات اعزام می‌شود.

رئیس هیئت ووشو قم با اشاره به اینکه تیم قم در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان به مسابقات اعزام می‌شود گفت: تالوکاران و سانداکاران قمی در مسابقات پیش رو به مصاف رقبای خود از استان‌های دیگر می‌روند.

وی افزود: ۱۳ ووشوکار قمی در رشته‌های تالو و ساندا در مسابقات انتخابی تیم ملی در شیراز حضور پیدا می‌کنند.

وی بیان کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو ایران ۱۵ تا ۲۱ اردیبهشت ماه جاری در شهر شیراز برگزار می‌شود.

محمدزاده با بیان اینکه این مسابقات برای شناخت ترکیب تیم ملی برای مسابقات آسیایی چین برگزار می‌شود بیان کرد: در رده نونهالان و در رشته تالو علیرضا سلم آبادی و محمدجواد شراهی، در رده نوجوانان تالو محمدسعید محمدی عراقی و محمدطاها نجفی نماینده قم هستند.

رئیس هیئت ووشو قم گفت: در رده جوانان تالو علیرضا محمدی و محمدمهدی عبدالملکی، در رده نوجوانان ساندا امیرمحمد اکبری مقدم، یوسف عاصم‌آبادی و محمدمهدی رضایی عضو تیم قم هستند.

وی ادامه داد: در رده جوانان ساندا نیز محمد معراج زرین، محمدحسن خدایاری، محمدمتین رضایی و محمدجواد سعادتی به سرمربیگری محسن ستوده، مربیگری مرتضی خدابنده‌لو و سرپرستی رضا شاه‌محمدی تیم قم را همراهی می‌کنند.