مهدی اکرامی در گفتگو با خبرنگار مهر ابراز داشت: مسابقات انتخبی تیم ملی تنیس روی نوجوانان هم چنین جوانان ایران در حالی برگزار خواهد شد که دو پینگ پنگ باز قمی نیز در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند. رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم افزود: محمدحسن حبیبی از استان قم به مسابقات انتخابی تیم ملی […]

مهدی اکرامی در گفتگو با خبرنگار مهر ابراز داشت: مسابقات انتخبی تیم ملی تنیس روی نوجوانان هم چنین جوانان ایران در حالی برگزار خواهد شد که دو پینگ پنگ باز قمی نیز در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم افزود: محمدحسن حبیبی از استان قم به مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی نوجوانان و سیدعلی سجادیان نیز به انتخابی تیم ملی در رده سنی جوانان دعوت شده اند.

وی بیان کرد: رقابت‌های انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران به منظور انتخاب ترکیب اعزامی به مسابقات آسیایی روزهای ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه جاری در آذرشهر استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود و محمد حسن حبیبی از استان قم در آن شرکت می‌کند.

وی اظهار کرد: حبیبی اکنون یکی از چهار بازیکن برتر رنکینگ جهانی تنیس روی میز نوجوان از ایران است که در کنار ۱۱ ورزشکار دیگر برای عضویت در تیم ملی رقابت خواهد کرد.

اکرامی افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان پسر ایران به منظور اعزام به مسابقات آسیایی روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه در اصفهان آغاز می‌شود و سجادیان از قم به این مسابقات دعوت شده‌است.