به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ امیر مختاری ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص حادثه تصادف صبح امروز در قم اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری تیبا صبح امروز در خیابان شهدا قم با دو عابر پیاده که یکی از آنان طلبه بوده تصادف می‌کند و راننده […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ امیر مختاری ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص حادثه تصادف صبح امروز در قم اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری تیبا صبح امروز در خیابان شهدا قم با دو عابر پیاده که یکی از آنان طلبه بوده تصادف می‌کند و راننده این خودرو در ابتدا اقدام به خودزنی کرده و سپس با چاقو به فرد طلبه حمله می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم افزود: مصدومان این حادثه بلافاصله توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل می‌شوند و یکی از حادثه دیدگان که دچار جراحات سطحی شده بود و پس از دریافت خدمات درمانی مرخص شده است و فرد روحانی که با چاقو به وی حمله شده بود، به اتاق عمل منتقل و هم اکنون تحت مراقب‌های ویژه است.

سرهنگ مختاری ادامه داد: کسی در این حادثه فوت نکرده است و آنچه در فضای مجازی در این خصوص منعکس شده نادرست است و مصدومان هم اکنون در بیمارستان هستند.

وی همچنین بیان داشت: فرد ضارب نیز در بیمارستان تحت مراقبت است و پس از بهبود وضعیت عمومی این فرد با انجام بازجویی انگیزه وی مشخص خواهد شد.