به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان اداری جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم که به نام دانشمند شهید محسن فخری زاده نامگذاری شده اظهار داشت: امیدواریم با راه اندازی این مجموعه شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر از سوی نظام […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان اداری جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم که به نام دانشمند شهید محسن فخری زاده نامگذاری شده اظهار داشت: امیدواریم با راه اندازی این مجموعه شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر از سوی نظام مهندسی به شهروندان استان قم باشیم.

استاندار قم بیان داشت: مجموعه نظام مهندسی ساختمان استان قم باید در دوره جدید فعالیت خود در این مرکز تلاش و برنامه ریزی کند تا خدمات در زمان کوتاهتری به ارباب رجوعان ارائه شود و احداث این مجموعه نیز می‌بایست در نهایت منجر به افزایش رضایتمندی مردم شود.

شاهچراغی با تأکید بر گسترش ارائه خدمات الکترونیک در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان قم افزود: بنا به گفته مسئولان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در این حوزه اقدامات خوبی انجام شده و هم اکنون بخشی از خدمات مهندسی به صورت الکترونیک ارائه می‌شود که باید توسعه یابد.

وی گفت: مجموعه فرهنگی ورزشی خانه مهندس در قالب زمین‌های مختلف ورزشی با کیفیت و استاندارد مناسبی احداث شده که از نظام مهندسی نیز همین انتظار وجود دارد و این مجموعه ظرفیت خوبی در حوزه ورزش برای استان است.

شاهچراغی تاکید کرد: باید برنامه ریزی لازم صورت پذیرد تا علاوه بر مهندسان، اهالی پردیسان و سایر شهروندان نیز بتوانند از فضای ورزشی این مجموعه استفاده کنند.