به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سید محمد تقی شاهچراغی عصر یکشنبه در جلسه شورای مسکن استان قم که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات در حوزه ساخت مسکن را مدیران می‌توانند مرتفع کنند و مردم در این زمینه نباید بیش […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سید محمد تقی شاهچراغی عصر یکشنبه در جلسه شورای مسکن استان قم که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات در حوزه ساخت مسکن را مدیران می‌توانند مرتفع کنند و مردم در این زمینه نباید بیش از این معطل شوند.

استاندار قم گفت: فاصله خانه کارگران تا شهرک‌های صنعتی زیاد است که ضرورت دارد زمین‌های ملی جهت احداث خانه‌های کارگری در نزدیکی این شهرک‌ها اختصاص یابد.

شاهچراغی ادامه داد: برای احداث خانه‌های کارگری می‌توان زمین در اختیار شهرک‌های صنعتی قرار گیرد و افراد واجد شرایط می‌بایست از مزایا و تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن استفاده کنند.

وی گفت: سازمان ملی مسکن باید در این زمینه ورود کند تا احداث مسکن کارگری در استان قم تعیین تکلیف شود.

استاندار قم بیان داشت: بخشی از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن شرایط مالی خوبی ندارند و با توجه به مهاجرت پذیری قم از سازمان ملی مسکن انتظار می‌رود در این خصوص کمک‌های بیشتری به قم داشته باشد.