به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سید محمود میرفیضی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم بر روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر خارج از استان، مشخص شد فردی قصد دارد محموله مواد مخدر را […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سید محمود میرفیضی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم بر روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر خارج از استان، مشخص شد فردی قصد دارد محموله مواد مخدر را با استفاده از یک دستگاه خودروی نیسان در پوشش تره بار از استان فارس به تهران منتقل و از حوزه استحفاظی استان قم عبور کند.

وی افزود: با هماهنگی دستگاه قضائی، ۲ اکیپ عملیاتی از زبده ترین مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی به محورهای مواصلاتی استان اعزام و به صورت نامحسوس خودروهای عبوری را تحت کنترل و رصد قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان قم ادامه داد: در نهایت مأموران خودروی موصوف را با بار پیاز در اتوبان کاشان به قم مشاهده و در ورودی پل جمکران متوقف و قاچاقچی را دستگیر کردند.

وی ابراز داشت: مأموران در بازرسی از زیر بار پیاز، ۲۶ بسته مواد مخدر تریاک به وزن کلی ۲۶۱ کیلو و ۹۵۰ گرم با لفافه کشف کردند.

سردار میرفیضی خاطر نشان کرد: متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.