به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی در ضیافت افطاری کودکان تحت پوشش بهزیستی استان قم طی سخنانی ضمن تبریک میلاد امام حسن(ع)، اظهار کرد: خوشبختانه در استان قم از ظرفیت بالای خیرین بهره‌مند هستیم و این افراد اقدامات بزرگی در استان را دنبال می‌کنند. وی با […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی در ضیافت افطاری کودکان تحت پوشش بهزیستی استان قم طی سخنانی ضمن تبریک میلاد امام حسن(ع)، اظهار کرد: خوشبختانه در استان قم از ظرفیت بالای خیرین بهره‌مند هستیم و این افراد اقدامات بزرگی در استان را دنبال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه نسبت به تمام فرزندان بی‌سرپرست احساس مسئولیت و دین داریم، مطرح کرد: امیدواریم شرایط به گونه‌ای باشد تا کودکان تحت سرپرستی بهزیستی بتوانند در ظرفیت ایجاد شده توسط خیرین و مسئولین قم به خوبی تحصیل کنند تا در آینده برای جامعه مفید باشند.

گفتنی است، استاندار قم در این جلسه پس از شنیدن درد و دل‌های جمعی از مربیان مراکز و کودکان ترخیص شده، دستور پرداخت ۱۷ مورد تسهیلات قرض الحسنه یک میلیارد ریالی به مربیان و ۷ مورد تسهیلات اشتغال‌زایی یک و نیم میلیارد ریالی به کودکان ترخیص شده از طریق بنیاد علوی را صادر کرد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳