به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم عصر پنجشنبه در دیدار حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از همراهی‌های وی با جهاد دانشگاهی از برنامه‌ها و فعالیت‌های جدید جهاد دانشگاهی استان قم در سال جدید […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم عصر پنجشنبه در دیدار حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از همراهی‌های وی با جهاد دانشگاهی از برنامه‌ها و فعالیت‌های جدید جهاد دانشگاهی استان قم در سال جدید خبر داد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان قم، راه اندازی مراکز خدمات تخصصی جدید توسط جهاد دانشگاهی را مورد توجه قرارداد و گفت: غربالگری و پیشگیری از سرطان سینه از جمله خدماتی است که ارائه آن در سال ۱۴۰۲ از اهداف جهاد دانشگاهی در استان قم است.

حیدری همچنین از برگزاری زودهنگام همایش تخصصی فقه و درمان ناباروری در قم خبر داد و گفت: مسائل بسیار مهم و مختلفی در خصوص درمان ناباروری در فقه و قانون باید مشخص شود که هدف از برگزاری این همایش کمک به این مهم است.

نماینده مردم قم در مجلس اقدامات جهاد دانشگاهی شایسته تقدیر برشمرد و گفت: مسئولین کشور باید از ظرفیت این نهاد انقلابی کمال بهره را ببرند تا مردم از منافع حاصل از این خدمات بهره مند شوند.

حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری برنامه‌های جهاد دانشگاهی را مورد توجه قرارداد و گفت: لازم است غیر از فراخوان عمومی که برای مقالات همایش تخصصی فقه و درمان ناباروری انجام می‌شود برخی افراد به صورت ویژه دعوت به همکاری در این همایش شوند تا جامعه به وسیله این همایش از وجود این افراد بهره مند شود.