به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سید محمود میرفیضی اظهارداشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان قم در عوارضی سلفچگان-ساوه یک دستگاه کامیون بنز را به دلیل حمل بار قاچاق توقیف کردند. وی افزود: راننده خود را اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوبی کشور معرفی و اظهار […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سید محمود میرفیضی اظهارداشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان قم در عوارضی سلفچگان-ساوه یک دستگاه کامیون بنز را به دلیل حمل بار قاچاق توقیف کردند.

وی افزود: راننده خود را اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوبی کشور معرفی و اظهار داشت حامل خرده بار از یکی از استان‌های جنوبی کشور به مقصد پایتخت بوده اما هیچ گونه مدرک مثبته در این رابطه همراه نداشته است.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: در ادامه طی هماهنگی با مقام قضائی استان، کامیون موصوف برای بررسی دقیق‌تر به پلیس امنیت اقتصادی استان منتقل و در بازرسی صورت گرفته بیش از هزار و ۵۸ قلم انواع کالای قاچاق شامل: تلفن رومیزی، ظروف آشپزخانه، اسباب بازی، کولرگازی، یخچال و … فاقد مجوز و قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قم ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه ۱۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی بیان داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.